Fotelis Halmar Amaro, geltonas kaina
Fotelis Halmar Amaro, geltonas kaina
Fotelis Halmar Amaro, geltonasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.0 € |
|
122.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Krėslas Amaro, garstyčių sp., 80 cm x 70 cm x 97 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
137.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Amaro, geltonaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
119.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
119.57 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Fotelis Halmar Amaro, geltonasKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 171.0 € |
|
122.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Krėslas Amaro, geltonaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
125.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
125.55 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
AMARO poilsio krėslas, garstyčių spalvos |
|
134.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
134.46 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Krėslas Amaro, garstyčių sp., 80 cm x 70 cm x 97 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
137.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Krėslas Amaro, garstyčių sp., 80 cm x 70 cm x 97 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 158.9 € |
|
137.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 15:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HALMAR |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 2010001200727 |
| Tipas | foteliai krėslai |
| Miegamoji funkcija | - |
| Medžiaga | aksomas |
| Lengvai valomas gobelenas | - |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 70cm |
| Aukštis | 97cm |
| Gylis | 80cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Miegamosios dalies dydis | nėracm |
| Atsparumas dilimui | - |
| Atsparumas blukimui | - |
| Garantija | 24mėn. |
| Savybės | lengvai valomas gobelenas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |


















