Focus Action III 8x25 kaina
Focus Action III 8x25 kaina
Nikon ACTION III 8X25 Binoculars - Rubber Armored, Twist-Up Eyecups |
|
35.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
35.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Žiūronai FOCUS Action III 8x25Daugiau |
|
36.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
36.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Focus Action III 8x25 Žiūronai |
|
40.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
40.41 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Focus Action III 8x25, juodiKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.49 € |
|
41.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Žiūronai FOCUS Action III 8x25 |
|
43.32 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
43.32 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-23 12:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | FOCUS |
| Kategorija | Žiūronai |
| Prekės kodas | 7391879034610 |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 25mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 112m |
| Atstumas iki akies | 10mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 3m |
| Svoris | 230g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 – 72mm |
| Matmenys | 110 x 100 x 60mm |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |




















