Epomaker RT65, Wisteria Linear Switches, balta/pilka
Epomaker RT65, Wisteria Linear Switches, balta/pilka
Epomaker RT65 Wisteria Linear Switch mechanical keyboard grey-white/grey-white |
|
65.09 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Klaviatūra Epomaker RT65 (Balta/Pilka) |
|
79.84 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
79.84 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Klawiatura mechaniczna Epomaker RT65 Wisteria Linear Switch szaro-biały/grey-whi.. |
|
79.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
79.94 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Klaviatūra Epomaker RT65 (Balta/Pilka) - Wisteria Linear Switches |
|
86.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
86.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 00:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EPOMAKER |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 6975485163042 |
| Tipas | mechaninė klaviatūra |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Mygtukų skaičius | 67vnt. |
| Kabelio ilgis | 1800m |
| Klaviatūros tipas | mechaninė |
| Apšvietimas | rgb |
| Papildomi klavišai | - |
| Komplektacija | instrukcija, klaviatūra, usb-c kabelis |
| Palaikomos aplinkos | android, macos, windows, ios |
| Palaikomos technologijos | plug & play, usb, anti-ghosting, bluetooth, hot plugging, n-key rollover |
| Aukštis | 38cm |
| Gylis | 103cm |
| Rodyti daugiau | |

















