Energy Sistem 428380 kaina
Energy Sistem 428380 kaina
Energy System Ausinės su lankeliu Energy sistem-1 Energy sistem 3.5mm/1.2m/93dB .. |
|
25.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
25.40 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ENERGY SISTEM |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 8432426428380 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 50 - 20000hz |
| Jautrumas | 105db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Svoris | 125g |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | lietuva |
| Rodyti daugiau | |














