Emtec X210 Elite 2TB kaina
Emtec X210 Elite 2TB kaina
Emtec Dysk zewnętrzny HDD Emtec Emtec X210 ELITE 2 TB Czarny, Czerwony |
|
207.19 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Emtec X210 Elite 2TB External ECSSD2TX210 SSD diskas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.70 eur/mėn |
|
214.22 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
214.22 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Kietasis diskas Emtec SSD 3.2Gen2 X210 2TB Portable |
|
214.22 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
214.22 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Emtec SSD 3.2Gen2 X210 2TB Portable |
|
214.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
214.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Emtec X210 ELITE 2 TB USB Type-C 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Black, Red |
|
215.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
215.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Emtec X210 ELITE 2 TB C tipo USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Juoda, RaudonaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
217.70 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
217.70 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Emtec X210 ELITE 2 TB C tipo USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Juoda, Raudona |
|
221.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
221.25 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Emtec X210 ELITE 2 TB C tipo USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Juoda, RaudonaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
228.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
228.59 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 05:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMTEC |
| Kategorija | Vidinės SSD laikmenos |
| Prekės kodas | 3126170173812 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 2000gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb 3.2 |
| HDD greitis | iki 2000 mb/s |
| Aukštis | 10mm |
| Gylis | 95mm |
| Svoris | 60kg |

























