Emtec X210 Elite 1TB kaina
Emtec X210 Elite 1TB kaina
Dysk zewnętrzny Emtec SSD X210 Elite 1 TB Czarno-czerwonyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.0 € |
|
125.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Emtec X210 Elite 1TB External ECSSD1TX210 SSD diskas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.58 eur/mėn |
|
111.49 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
111.49 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Kietasis diskas Emtec SSD 3.2Gen2 X210 1TB Portable |
|
117.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
117.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
EMTEC X210 - SSD - 1 TB - extern (tragbar) - USB 3.2 Gen 2 (USB-C Steckverbinder) |
|
118.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
118.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Emtec SSD 3.2Gen2 X210 1TB Portable |
|
118.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
118.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Emtec X210 Elite 1 TB C tipo USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Juoda |
|
123.75 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
123.75 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Dysk zewnętrzny Emtec SSD X210 Elite 1 TB Czarno-czerwonyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 140.0 € |
|
125.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 11:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMTEC |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 3126170173782 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 1000gb |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb-c |
| Aukštis | 11mm |
| Plotis | 40mm |
| Gylis | 70mm |
| Svoris | 30kg |























