Emtec X205 1TB kaina
Emtec X205 1TB kaina
Emtec X205 Mini 1 TB USB Type-C USB 3.2 Gen 2x2 Silver SSD diskas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.32 eur/mėn |
|
213.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Emtec X205 Mini 1 TB USB Type-C USB 3.2 Gen 2x2 Silver |
|
217.08 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
217.08 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Emtec SSD 3.2Gen2 X205 1TB PortableNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
540.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Kietasis diskas Emtec SSD 3.2Gen2 X205 1TB Portable |
|
545.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
545.90 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMTEC |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 3126170183545 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 1000gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb 3.2 |
| HDD greitis | iki 2000 mb/s |
| Aukštis | 10mm |
| Plotis | 30mm |
| Gylis | 80mm |
| Svoris | 50kg |
























