Gruzdintuvė Emerio DF-107090 kaina
Gruzdintuvė Emerio DF-107090 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-13 15:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EMERIO |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 7350034653134 |
| Tipas | gruzdintuvė |
| Talpa | 5l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Filtras | pastovus |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 2000w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Žiūrėjimo langelis | + |
| Aukštis | 24cm |
| Plotis | 37.5cm |
| Gylis | 34cm |
| Svoris | 3.09kg |
| Kita informacija | apsauga nuo perkaitimo |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, plastikas |
| Savybės | temperatūros valdymas |
| Rodyti daugiau | |














