Eltap Megis, 3-ių dalių, pilkas kaina
Eltap Megis, 3-ių dalių, pilkas kaina
Komplektas sofa, fotelis ir pufas Megis 3+1+puf pilkaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1255.13 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
1255.13 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
Komplektas sofa, fotelis ir pufas Megis 3+1+puf pilkaIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1317.89 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
1317.89 €
38-41 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 38-41 d.d. |
Baldų komplektas Megis 3F & 1F & Pouf, vidaus, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1519 € |
|
1329.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Baldų komplektas Megis 3F & 1F & Pouf, vidaus, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1519 € |
|
1329.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 11:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELTAP |
| Kategorija | Foteliai |
| Prekės kodas | 5904484003807 |
| Garantija | 24 |
| Medžiaga | Poliesteris |
| Su apšvietimu | - |
| Modelis | 3F & 1F & Pouf |
| Baldai komplekte | Pufas |
| Kolekcija | Megis |
| Baldo tipas | Vidaus |
| Sofos matmenys (P x A x G) cm: | 90 x 250 x 95 cm |
| Pufo matmenys (P x A x G) cm: | 82 x 42 x 68 cm |
| Krėslo matmenys (P x A x G) cm: | 102 x 87 x 94 cm |














