Elipsinis treniruoklis Enero Eb Fit E-NW950 kaina
Elipsinis treniruoklis Enero Eb Fit E-NW950 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | EB FIT |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 5902431029344 |
| Treniruoklio svoris | 58kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 130kg |
| Pavaros sistema | magnetinė |
| Smagračio masė | 10kg |
| Apkrovų lygis | 16 |
| Ilgis | 150cm |
| Aukštis | 170cm |
| Plotis | 68cm |
| Transportavimo ratukai | + |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | 16 |
| Kompiuterio ekranas rodo | laiką, atstumą, greitį, kalorijas, pulsą, rpm, watts, odo, režimą |
| Rodyti daugiau | |

















