Elipsinis kryžminis treniruoklis Eb Fit E-NW650
Elipsinis kryžminis treniruoklis Eb Fit E-NW650
Eb Fit Magnetinis elipsinis treniruoklis E-NW650 |
|
249.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
249.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elipsinis Treniruoklis E-nw650 Eb Fit |
|
272.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
272.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-27 10:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | EB FIT |
| Kategorija | Elipsiniai treniruokliai |
| Prekės kodas | 5902431039374 |
| Treniruoklio svoris | -kg |
| Maksimalus naudotojo svoris | 110kg |
| Pavaros sistema | magnetinė |
| Smagračio masė | 4kg |
| Apkrovų lygis | 8 |
| Ilgis | 143cm |
| Aukštis | 59cm |
| Plotis | 159cm |
| Transportavimo ratukai | - |
| Ekrano tipas | lcd |
| Programų kiekis | - |
| Kompiuterio ekranas rodo | nėra duomenų |
| Rodyti daugiau | |






















