Kaitlentė Electrolux HOI650MI kaina
Kaitlentė Electrolux HOI650MI kaina
Kaitlentė Electrolux HOI650MI 300Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
477.18 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
477.18 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Kaitlentė Electrolux HOI650MI 300-sarjan induktiotaso |
|
477.18 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
477.18 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Kaitlentė Electrolux HOI650MI 300Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
491.50 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
491.50 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Electrolux HOI650MI 300 series induction hob |
|
739.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
739.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 16:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 7332543669073 |
| Gamintojo kodas | hoi650mi |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.4cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |














