Džiovyklė Electrolux EW6D284YP kaina
Džiovyklė Electrolux EW6D284YP kaina
ELECTROLUX EW6D284YP džiovyklė |
|
570.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
570.75 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Džiovyklė Electrolux EW6D284YPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695.0 € |
|
620.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
ELECTROLUX EW6D284YP tumble dryer |
|
625.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
625.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 00:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 7333394055169 |
| Gamintojo kodas | ew6d284yp |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 128kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.28kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 104min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | - |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 66db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 850cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 63.8cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Programų skaičius | 11 |
| Rodyti daugiau | |

























