Dujinė viryklė Ravanson K-04BR, ruda kaina
Dujinė viryklė Ravanson K-04BR, ruda kaina
Mini viryklė dujinė Ravanson K-04BR, 6560 W, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
51.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Ravanson K-04BRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.1 € |
|
51.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
4 degiklių reguliuojama viryklė Ravanson K-04BR |
|
47.85 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
47.85 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Mini viryklė dujinė Ravanson K-04BR, 6560 W, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
51.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini viryklė dujinė Ravanson K-04BR, 6560 W, ruda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.9 € |
|
51.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Ravanson K-04BRKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.1 € |
|
51.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
4-burner adjustable cooker Ravanson K-04BR |
|
52.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
52.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Stovyklavimo viryklė Ravanson K-04BR | rudaDaugiau |
|
53.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
53.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Countertop Hob Gas Ravanson K-04BR [4 zone(s)] |
|
55.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
55.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Ravanson Dujinė Viryklė K04br |
|
57.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
57.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 12:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | RAVANSON |
| Kategorija | Turistinės viryklės, dujų balionėliai |
| Prekės kodas | 5902230900196 |
| Gamintojo kodas | k-04br |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | emalė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 5450w |
| Valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 10.5cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 55cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | turistinė 4 degiklių dujinė viryklė su dangčiu; emaliuotas korpusas ir grotelės; skirta lpg (propano–butano) balionui |
| Laikiklių tipas | emaliuoti |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | + |
| Maitinimo laidas | - |
| Rodyti daugiau | |

































