Drabužių kabykla Springos HA7459 kaina
Drabužių kabykla Springos HA7459 kaina
Springos drabužių kabykla HA7459Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 20.23 € |
|
13.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-17 09:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SPRINGOS |
| Kategorija | Drabužių kabyklos |
| Prekės kodas | 5907719473062 |
| Tipas | drabužių kabyklos su lentynomis |
| Medžiaga | metalas |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 150cm |
| Aukštis | 160cm |
| Gylis | 45cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |


















