Domo DO7285S kaina
Domo DO7285S kaina
Dulkių siurblys DOMO DO7285S 700 W Pilka 700 W |
|
143.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
143.70 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-26 01:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | DOMO |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 5411397017345 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 700w |
| Maitinimas | tinklas |
| Energijos efektyvumo klasė | a |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Kietosios dangos valymo kokybės klasė | a |
| Kilimo valymo kokybės klasė | c |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Svoris | 6.656kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | antgalis dulkėms, antgalis parketui |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 10m |
| Dulkių išleidimo klasė | a |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Laido ilgis | 7m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |



















