Kavos aparatas Dolce Gusto KP3408 kaina
Kavos aparatas Dolce Gusto KP3408 kaina
NESCAFÉ® Dolce Gusto® Genio S Plus KP3408 (Krups) kapsulinis kavos aparatas1 kapsulių dėžutė dovanų |
|
80.60 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
Krups NESCAFÉ Dolce Gusto Genio S Plus, Black KP340810 |
|
88.40 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
88.40 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 12:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | KRUPS |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 3016661158674 |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1500w |
| Aukštis | 27.3cm |
| Plotis | 11.2cm |
| Gylis | 28.6cm |
| Svoris | 1.9kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, juoda kava, americano, latte |
| Vandens talpa | 0.8l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | liečiamas ekranas |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kapsulės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


























