Lygintuvas Cecotec 3D ForceAnodized 750 Smart
Lygintuvas Cecotec 3D ForceAnodized 750 Smart
Lygintuvas Cecotec ForceAnodized 750, mėlyna sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 57.9 € |
|
48.73 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Cecotec 5103Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.79 € |
|
48.84 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Cecotec 3D ForceAnodized 750 Smart |
|
48.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
48.72 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Lygintuvas Cecotec ForceAnodized 750, mėlyna sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 57.9 € |
|
48.73 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lygintuvas Cecotec ForceAnodized 750, mėlyna sp./juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 57.9 € |
|
48.73 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Cecotec 3D ForceAnodized 750 Smart |
|
48.73 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
48.73 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Cecotec 5103Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 68.79 € |
|
48.84 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CECOTEC |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8435484051033 |
| Gamintojo kodas | 5103 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 3100w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 65g/min. |
| Garų smūgis | 200g/min. |
| Padas | nerūdijantis plienas |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Vertikalus garinimas | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 400ml |
| Jonizuoti garai | + |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |
















