Brock WM 7502 kaina
Brock WM 7502 kaina
Brock WM 7502 WH skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.30 eur/mėn |
|
151.80 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
151.80 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
WM 7502 WH BROBROCK Skalbimo mašina su centrifuga 7,5kg, 480WCK Skalbimo mašina .. |
|
151.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
151.80 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brock Electronics Brock Electronics WM 7502 WH skalbimo mašina Pakraunama iš vir.. |
|
170.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
170.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 11:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROCK |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 4752131001833 |
| Gamintojo kodas | wm 7001 wh |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | 205kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.93kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 15min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pusiau automatinė skalbimo mašina |
| Aukštis | 80cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | -kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Inverterinis variklis | - |
| Ekranas | - |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | - |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | - |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | - |
| Skalbimo eigos indikacija | - |
| Rankinis temperatūros valdymas | - |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Automatinis svėrimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | laikmatis |
| Rodyti daugiau | |

















