Šaldytuvas Bosch KGN 33NSDB kaina
Šaldytuvas Bosch KGN 33NSDB kaina
Bosch KGN 33NSDBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 554.0 € |
|
489.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Bosch KGN33NSDBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
480.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
480.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KGN33NSDBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
480.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
480.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch KGN 33NSDBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 554.0 € |
|
489.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH KGN 33NSDB Šaldytuvas-Šaldiklis |
|
501.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
501.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie 2 KGN33NSDB šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi D Nerūdijančiojo plieno |
|
509.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
509.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
BOSCH KGN 33NSDB Refrigerator-Freezer |
|
516.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
516.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka KGN33NSDB Total No Frost | KGN33NSDB | 4242005526673 |
|
534.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
BOSCH KGN 33NSDB Refrigerator-Freezer |
|
569.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
569.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 07:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005526673 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 189kwh |
| Bendra talpa | 282l |
| Šaldytuvo talpa | 189l |
| Šaldiklio talpa | 90l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 19val. |
| Užšaldymo galia | 10kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | supercool |
| Plotis | 61.4cm |
| Aukštis | 175.4cm |
| Gylis | 66.3cm |
| Svoris | 60.2kg |
| Rodyti daugiau | |





























