Šaldytuvas Bosch KBN96VFE0 kaina
Šaldytuvas Bosch KBN96VFE0 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KBN96VFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1399 € |
|
1079.16 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1637.0 € |
|
1088.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0 fridge-freezer Built-in 383 L E White | KBN96VFE0 | 4242.. |
|
991.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
BOSCH KBN96VFE0 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1049.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1049.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KBN96VFE0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1056.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1056.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Šaldytuvas Bosch KBN96VFE0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1056.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1056.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0 fridge-freezer Built-in 383 L E White | KBN96VFE0 | 4242.. |
|
1065.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KBN96VFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1399 € |
|
1079.16 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Bosch 4 serija KBN96VFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1399 € |
|
1079.16 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0 fridge-šaldiklis Built-in 383 L E Baltas |
|
1081.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1081.74 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
šaldytuvas šaldiklis BOSCH KBN96VFE0 |
|
1086.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1086.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1637.0 € |
|
1088.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0 įmontuojama šaldytuvo-šaldiklio spinta, 383 l, balta |
|
1098.10 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
„Bosch Serie 4 KBN96VFE0“ šaldytuvas-šaldiklis, įmontuojamas, 383 l, E, baltas.. |
|
1133.26 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0 šaldytuvas-saldiklis įmontuojamas 383 L E Baltas |
|
1212.75 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Bosch Serie 4 KBN96VFE0 fridge-freezer Built-in 383 L E White |
|
1321.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1321.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005351039 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 256kwh |
| Bendra talpa | 383l |
| Šaldytuvo talpa | 285l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 13val. |
| Užšaldymo galia | 9.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 70.8cm |
| Aukštis | 193.5cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 70.3kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Kita | wifi, laido ilgis 2.3 m |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | Šaldymo automatika |
| Rodyti daugiau | |












































