Šaldytuvas Bosch KBN96SDD0 kaina
Šaldytuvas Bosch KBN96SDD0 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KBN96SDD0 |
|
1458.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1458.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch KBN96SDD0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1776.0 € |
|
1539.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BOSCH KBN96SDD0 ŠaldytuvasTurime sandėlyje.Pristatymas per 48 val.OFICIALUS PARTNERIS,OFICIALI GARANTIJA.Plačiau: |
|
1359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KBN96SDD0Yra sandėlyje. |
|
1439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1439.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KBN96SDD0 |
|
1458.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1458.07 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KBN96SDD0 | KBN96SDD0 | 4242005351046 |
|
1458.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Bosch KBN96SDD0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 247.75 eur/mėn |
|
1486.49 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
1486.49 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Bosch KBN96SDD0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1776.0 € |
|
1539.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 18:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005351046 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 204kwh |
| Bendra talpa | 382l |
| Šaldytuvo talpa | 284l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18 / -24ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 13val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 33db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 70.8cm |
| Aukštis | 193.5cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 73.2kg |
| Rodyti daugiau | |






























