Šaldytuvas Bosch KAD93ABEP kaina
Šaldytuvas Bosch KAD93ABEP kaina
Bosch Serie 6 KAD93ABEP dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 562 L E Juoda |
|
1826.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas dviejų durų Bosch 6 serija KAD93ABEPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2229 € |
|
1829.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP side-by-side šaldytuvas Freestanding 562 L E Juodas |
|
1867.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1867.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 6 KAD93ABEPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2367.0 € |
|
1882.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Black |
|
1683.95 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Black | K.. |
|
1706.80 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
BOSCH Series 6 KAD93ABEP side-by-side refrigerator, freestanding, 562 L, black |
|
1757.92 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
BOSCH KAD93ABEP ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1759.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1759.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Bosch Bosch Serie 6 KAD93ABEP chłodziarko-zamrażarka otwierana obustr.. |
|
1792.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Black |
|
1806.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1806.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dviduris šaldytuvas Bosch KAD93ABEPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1808.63 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Dviduris šaldytuvas Bosch KAD93ABEPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1808.63 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP dviduris šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 562 L E Juoda |
|
1826.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas dviejų durų Bosch 6 serija KAD93ABEPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2229 € |
|
1829.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas dviejų durų Bosch 6 serija KAD93ABEPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2229 € |
|
1829.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP side-by-side šaldytuvas Freestanding 562 L E Juodas |
|
1867.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1867.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 6 KAD93ABEPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2367.0 € |
|
1882.80 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„Bosch Serie 6 KAD93ABEP“ dviduris šaldytuvas, laisvai pastatomas, 562 L E, juod.. |
|
1950.05 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP šaldytuvas šalia šaldiklio laisvai stovintis 562 L E Juo.. |
|
2110.50 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Bosch Serie 6 KAD93ABEP side-by-side refrigerator Freestanding 562 L E Black |
|
2630.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2630.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4242005419937 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 323kwh |
| Bendra talpa | 562l |
| Šaldytuvo talpa | 371l |
| Šaldiklio talpa | 191l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, superfrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 90.8cm |
| Aukštis | 178.7cm |
| Gylis | 76.2cm |
| Svoris | 111.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Rodyti daugiau | |






































