Orkaitė Bosch HRG7784B1 kaina
Orkaitė Bosch HRG7784B1 kaina
BOSCH HRG7784B1 OrkaitėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1479.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch HRG7784B1 |
|
1493.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1493.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005327126 |
| Gamintojo kodas | hrg7784b1 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.87 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Rodyti daugiau | |






























