Orkaitė Bosch HQG572EB3 kaina
Orkaitė Bosch HQG572EB3 kaina
Įmontuojama orkaitė Bosch 4 serija HQG572EB3Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
459.52 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch HQG572EB3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 698.0 € |
|
486.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 4 HQG572EB3 oven 71 L 3600 W Black | HQG572EB3 | 4242005465644 |
|
443.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Įmontuojama orkaitė Bosch 4 serija HQG572EB3Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
459.52 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Bosch Serie 4 HQG572EB3 orkaitė 71 L 3600 W Juodas |
|
459.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
459.52 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Orkaitė Bosch HQG572EB3Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
481.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
481.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Orkaitė Bosch HQG572EB3Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
481.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
481.00 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Bosch HQG572EB3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 698.0 € |
|
486.74 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Orkaitė hqg572eb3 |
|
488.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
488.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Įmontuojama orkaitė Bosch 4 serija HQG572EB3Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589 € |
|
490.62 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Bosch Serie 4 HQG572EB3 oven 71 L 3600 W Black | HQG572EB3 | 4242005465644 |
|
504.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Piekarnik BOSCH HQG572EB3 |
|
517.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
517.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 4 HQG572EB3 oven 71 L 3600 W Black |
|
526.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
526.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 10:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005465644 |
| Gamintojo kodas | hqg572eb3 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.94 |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 37.5kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Grilio galia | -kw |
| Vidaus danga | emalė |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 275 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Funkcijos | funkcija pica / duona, elektrinis grilis, 3d kepimas |
| Priedai | 1 grotelės, 2 kepimo indai |
| Rodyti daugiau | |










































