Orkaitė Bosch HBG7363B1 kaina
Orkaitė Bosch HBG7363B1 kaina
HBG7363B1 Serie 8, Backofen 60 cm |
|
985.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
985.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Orkaitė Bosch HBG7363B1 |
|
1097.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1097.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242005326419 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a+ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3600w |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 38.1kg |
| Orkaitės tūris | 71l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | ecoclean |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | + |
| Apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis ir apatinis kaitinimas | + |
| Viršutinis kaitinimas | + |
| Ventiliatorius | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Konvekcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | 300 |
| Gaminimo garuose funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |




















