Bosch GRA 18V2-46 kaina
Bosch GRA 18V2-46 kaina
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46 Pro, 46 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € Daugiau |
|
413.76 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46 Pro, be akumuliatoriaus ir įkroviklio..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 510.0 € |
|
413.76 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė BOSCH GRA 18V2-46 Solo, 18 V, 46 cm, 60 l, be akumuliat..Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
BOSCH GRA 18V2-46 PROFESSIONAL AKUMULIATORINĖ VEJAPJOVĖ (18V be akumuliatorių ir..Oficialus atstovas. |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę teronis.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46, 18V (be akum. ir krov.) 06008C8000 |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę rankis.lt |
Bosch vejapjovė 18V2-46, 2x18V, 46cm, be akumuliatoriaus ir kroviklio |
|
399.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
399.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
BOSCH GRA 18V2-46 BITURBO žoliapjovė SOLO |
|
402.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.22 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
402.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.22 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46 Pro, 46 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € Daugiau |
|
413.76 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46 Pro, 46 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € Daugiau |
|
413.76 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46 Pro, be akumuliatoriaus ir įkroviklio..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 510.0 € |
|
413.76 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Powertools Akku-Rasenmher GRA 18V2-46 Professional, 36Volt (2x18V) (blau, .. |
|
415.65 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Bosch GRA 18V2-46 Stumiama vejapjovė Baterija Juoda, Mėlyna, Metalinis |
|
420.56 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
420.56 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46 Professional; 18 V (be akumuliatoriau..70000 įrankių ir priedų! Greitas pristatymas. Patikimumas ir garantija. Daugiau |
|
421.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
421.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Akumuliatorinė vejapjovė BOSCH GRA 18V2-46 Solo, 18 V, 46 cm, 60 l, be akumuliat..Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
449.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Akku-Rasenmäher BITURBO GRA 18V2-46 Professional, 36Volt (2x18V) blau, ohne Akku.. |
|
457.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
457.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Cordless lawn mower GRA 18V2-46 Solo Carton 06008C8000 | 4059952654812Daugiau |
|
458.01 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Bosch Powertools Akku-Rasenmäher GRA 18V2-46 Professional, 36Volt (2x18V) (blau,.. |
|
525.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Akumuliatorinė vejapjovė Bosch GRA 18V2-46 PRO, SOLOYra sandėlyje. |
|
545.11 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
545.11 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 06:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Akumuliatorinės vejapjovės |
| Prekės kodas | 4059952654812 |
| Vejapjovės, žoliapjovės tipas | akumuliatorinės vejapjovės |
| Eiga | nesavaeigė |
| Galingumas | -w |
| Galia | -ag |
| Darbinis tūris | -cm³ |
| Akumuliatoriaus įtampa | -v |
| Akumuliatoriaus talpa | -ah |
| Pjovimo plotis | 46cm |
| Min. pjovimo aukštis | 30mm |
| Max. pjovimo aukštis | 70mm |
| Pjovimo padėtys | 6 |
| Žolės surinkimo krepšio talpa | 60l |
| Žolės surinkimas | + |
| Žolės šoninis išmetimas | - |
| Žolės smulkinimas | - |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Korpusas | metalinis |
| Svoris | 25kg |
| Rekomenduojamas pjovimo plotas (iki) | -m² |
| Kolekcija | bosch professional 18v system |
| Rodyti daugiau | |































