Blackview Z10 kaina
Blackview Z10 kaina
Blackview Z10 Bubblegum Pink išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
33.29 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
33.29 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Išmanusis laikrodis Blackview Z10, Kids Smart Watch, Rožinė, 1.83 inch IP67 Atsp..Daugiau |
|
33.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
33.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Z10 Bubblegum PinkNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
34.11 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
34.11 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Z10 Bubblegum PinkIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
34.79 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
34.79 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
BLACKVIEW Z10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 69.95 € Daugiau |
|
36.05 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SMARTWATCH Z10/PINK Z10PINK BLACKVIEWDaugiau |
|
39.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
39.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SMARTWATCH Z10/PINK Z10PINK BLACKVIEW Z10PINK | 6931548318293Daugiau |
|
41.26 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Blackview išmanusis laikrodis Z10PINK, 1.83" AMOLED, 240 x 284 pikseliai, IP67, ..Daugiau |
|
42.40 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Blackview Z10, Kids Smart Watch, Blue, 1.83 inch IP67 Waterproof GPS Tracker 4G ..Daugiau |
|
43.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
SMARTWATCH Z10/PINK Z10PINK BLACKVIEWDaugiau |
|
44.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
44.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SMARTWATCH Z10/PINK Z10PINK BLACKVIEWDaugiau |
|
44.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
44.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 6931548318293 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai vaikams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.83 |
| Ekrano tipas | ips |
| Ekrano raiška | 240 x 280 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip67 |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | + |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 680mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | 8000mb |
| Pulsometras (HR) | - |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | - |
| Ilgis | 5.13cm |
| Plotis | 4.42cm |
| Aukštis | 1.51cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | laidas |
| Svoris | 55.4g |
| Jungtys | magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, gps |
| Rodyti daugiau | |































