Blackview Wave 6C kaina
Blackview Wave 6C kaina
Telefonas Blackview Wave 6C 2/32GBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129.99 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 12:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BLACKVIEW |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6931548315735 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.52 |
| Ekrano raiška | 1600 x 720 |
| Pagrindinė kamera | 8mpx |
| Priekinė kamera | 5mpx |
| Blykstė | led |
| Atmintis ir procesorius | unisoc sc9863a, aštuonių branduolių 1.6 ghz; 2 gb ram (+2 gb išplėtimas); 32 gb rom; tf/microsd iki 1 tb |
| Procesoriaus tipas | octa-core |
| Procesoriaus dažnis | 4 x 1.6 + 4 x 1.2ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 2000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 32gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | iki 1000gb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5100mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | android 13 |
| Papildomos funkcijos | 4g, dual sim, gps, face id |
| Jungties tipas | usb type-c |
| MP3 | + |
| Aukštis | 164.7mm |
| Plotis | 76.5mm |
| Gylis | 9.7mm |
| Svoris | 191g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Kita informacija | 4g lte, bluetooth, wi-fi |
| Gamintojo spalva | purple |
| Rodyti daugiau | |



















