Kaitlentė Beko HII64400ATW kaina
Kaitlentė Beko HII64400ATW kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8690842174193 |
| Gamintojo kodas | hii64400atw |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Paviršiaus valdymas | sensorinis |
| Aukštis | 5.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 12kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |














