Batų suoliukas Vasagle, 3 skyriai kaina
Batų suoliukas Vasagle, 3 skyriai kaina
Songmics Batų suoliukas su 3 skyriais |
|
55.43 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
55.43 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų suoliukas su 3 skyriais |
|
68.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
68.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų suoliukas, rudasTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
73.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Batų suoliukas su 3 lentynomis, 80x30x44 cm |
|
81.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
81.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-16 16:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VASAGLE |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 0194343147857 |
| Tipas | batų spintelės |
| Medžiaga | medžio masyvas |
| Plotis | 30cm |
| Aukštis | 180cm |
| Gylis | 44cm |
| Stilius | klasikinis |













