Batų spintelė VASAGLE LHS120T10 kaina
Batų spintelė VASAGLE LHS120T10 kaina
Songmics Batų spintelė su dangteliu LHS120T10Daugiau |
|
48.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
48.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Batų spintelė su dangteliu LHS120T10 |
|
60.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
60.57 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Batų spintelė VASAGLE LHS120T10Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 67.0 € |
|
63.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Batų suoliukas VASAGLE, 80x30x46 cm, medžio plokštė, balta |
|
66.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
66.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 21:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VASAGLE |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 0194343030456 |
| Tipas | batų lentynos |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 80cm |
| Aukštis | 46cm |
| Gylis | 30cm |
| Stilius | modernus |
| Pardavėjo šalis | estija |













