Batų spintelė Germania Utah 2575-84, balta kaina
Batų spintelė Germania Utah 2575-84, balta kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 08:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GERMANIA |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 4005949257511 |
| Tipas | batų spintelės |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 100cm |
| Aukštis | 85cm |
| Gylis | 19cm |
| Stilius | praktiškas |
| Kilmės šalis | vokietija |
| Baldų kolekcija | utah |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
















