Batų spintelė Germania 1189-84, balta kaina
Batų spintelė Germania 1189-84, balta kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-30 21:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | GERMANIA |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 4005949118997 |
| Tipas | batų spintelės |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Plotis | 50cm |
| Aukštis | 195cm |
| Gylis | 18cm |
| Stilius | modernus |
| Kilmės šalis | vokietija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
















