Batų dėžė ML Meble Caro 05, ruda kaina
Batų dėžė ML Meble Caro 05, ruda kaina
ML Batų dėžė CARO 05 |
|
148.80 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
148.80 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-08-27 03:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ML MEBLE |
| Kategorija | Batų spintelės |
| Prekės kodas | 5901503047484 |
| Medžiaga | medžio drožlių plokštė (mdp) |
| Stilius | praktiškas |
| Plotis | 90cm |
| Aukštis | 48cm |
| Gylis | 34cm |
| Kilmės šalis | lenkija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |












