Baro taburetė Mville Saddle kaina
Baro taburetė Mville Saddle kaina
Baro taburetė Saddle, BaltaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
126.27 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mville Baro taburetė Saddle |
|
131.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
131.76 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-07 12:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 4250420210237 |
| Tipas | baro kėdės |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 600–810 mmcm |
| Plotis | 37cm |
| Aukštis | 87cm |
| Gylis | 37cm |











