Baro kėdė Mville Loft, audinys kaina
Baro kėdė Mville Loft, audinys kaina
Mville Baro kėdė "Loft" audinys |
|
117.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
117.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-07 10:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 4251756480523 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | audinys |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 580-820 mmcm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 103cm |
| Gylis | 49cm |
| Baldų kolekcija | loft |











