Baro kėdė Mville Aveiro kaina
Baro kėdė Mville Aveiro kaina
Mville Baro kėdė Aveiro |
|
97.83 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
97.83 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 00:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 4251563473961 |
| Tipas | baro kėdės |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 570–810 mmcm |
| Plotis | 43cm |
| Aukštis | 94cm |
| Gylis | 44cm |
| Baldų kolekcija | aveiro |










