Baro kėdė Mville Almada kaina
Baro kėdė Mville Almada kaina
Mville Baro kėdė "Almada |
|
108.72 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
108.72 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-22 10:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MVILLE |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 4251563473947 |
| Tipas | baro kėdės |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Sėdimosios dalies aukštis | 570–780 mmcm |
| Plotis | 44cm |
| Aukštis | 102cm |
| Gylis | 45cm |
| Baldų kolekcija | almada |











