Baro kėdė Margo 65, juoda kaina
Baro kėdė Margo 65, juoda kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-12-26 12:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MARGO |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 5900168823198 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | veliūras |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | modernus |
| Plotis | 53.5cm |
| Aukštis | 27cm |
| Gylis | 54cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |














