Baro kėdė Bendt Barkruk, pilka kaina
Baro kėdė Bendt Barkruk, pilka kaina
Baro kėdė Bendt Barkruk, pilka 2 vnt.Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 75.95 € |
|
60.01 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sylvia baro kėdė |
|
91.52 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
91.52 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 40.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Baro kėdė Sylvia, matinė, tamsiai pilka sp., 36.5 cm x 41.5 cm x 115 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.9 € |
|
98.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Baro kėdė Sylvia, matinė, tamsiai pilka sp., 36.5 cm x 41.5 cm x 115 cmKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 113.9 € |
|
98.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Baro kėdė SERENA 1 vnt. tamsiai pilka |
|
100.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
100.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Baro kėdė Sylvia tamsiai pilka, plieninis matinis juodas, 2 vntPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
148.22 €
13-19 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13-19 d.d. |
148.22 €
13-19 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13-19 d.d. |
Baro kėdė Sylvia tamsiai pilka, plieninis matinis juodas, 2 vntIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
155.63 €
13-19 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 13-19 d.d. |
155.63 €
13-19 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 13-19 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-20 15:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ACTONA |
| Kategorija | Baro kėdės |
| Prekės kodas | 5713941280787 |
| Tipas | baro kėdės |
| Medžiaga | poliesteris |
| Kiekis komplekte | 1 |
| Stilius | skandinaviškas |
| Sėdimosios dalies aukštis | 62-83cm |
| Plotis | 41.5cm |
| Aukštis | 115cm |
| Gylis | 52cm |
| Kilmės šalis | kinija |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |



















