Kaitlentė Balay 3EB720XR kaina
Kaitlentė Balay 3EB720XR kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BALAY |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 4242006224424 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6600w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.8cm |
| Plotis | 58.3cm |
| Gylis | 51.3cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | - |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | su rėmu |
| Rodyti daugiau | |
















