Mikrobangų krosnelė Balay 3CG5175N2 kaina
Mikrobangų krosnelė Balay 3CG5175N2 kaina
Mikrobangų Krosnelę Balay 3CG5175N2 25 L Juoda Sidabras 1000 W 1200 W 900 W 20 L.. |
|
385.40 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
385.40 €
5-9 d.d.
Pristatymo laikas: 5-9 d.d. |
Micro-ondes Balay 3CG5175N2 25 L 900W |
|
540.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
540.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BALAY |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 4242006298128 |
| Gamintojo kodas | 3cg5175n2 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 382 mmcm |
| Plotis | 59.4cm |
| Gylis | 31.7cm |
| Svoris | 18kg |
| Talpa | 25l |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1200w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| Konvekcija | - |
| Laido ilgis | 1.35m |
| Rodyti daugiau | |


















