Automobilinė kėdutė BabyGO SafeChild 2 I-Size
Automobilinė kėdutė BabyGO SafeChild 2 I-Size
Automobilinė kėdutė BabyGO SafeChild 2 I-Size IzoFix 15-36kg, Black |
|
99.00 €
|
Į parduotuvę mazylioratai.lt |
Automobilinė kėdutė BabyGO SafeChild 2 I-Size IzoFix 15-36kg, BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 170.0 € |
|
109.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-05 20:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BABYGO |
| Kategorija | Automobilinės kėdutės |
| Prekės kodas | 4260332058254 |
| Svorio grupė | 2/3 (15-36 kg) |
| Funkcijos | apsauga nuo šoninių smūgių |
| Tvirtinimas automobilyje | iso-fix |
| Apsauga nuo šoninių smūgių | + |
| Ūgio kategorija | 100-150 cm |
| Minimalus ūgis | 100cm |
| Maksimalus ūgis | 150cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
















