Awei PC-25T kaina
Awei PC-25T kaina
Awei PC-25T USB-C Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
6.96 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
6.96 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Awei PC-25T BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 8.44 € |
|
6.96 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Awei PC-25T USB-C juodos |
|
7.55 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
7.55 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Słuchawki z mikrofonem Awei PC-25T stereo USB-C czarne |
|
11.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
11.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 16:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AWEI |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6954284013970 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | usb-c |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 10mm |
| Kita informacija | valdiklis ant laido |
| Jautrumas (dB/mW) | 93 |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Priedai | laidų spaustukas, garantinė kortelė |
| Rodyti daugiau | |

























