Awei GM-6 kaina
Awei GM-6 kaina
Awei GM-6- Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
10.42 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
10.42 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
AWEI GM6 on-ear ausinės 3.5mm jack juodos spalvos |
|
12.55 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
12.55 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 10:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AWEI |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6954284002356 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20 000hz |
| Jautrumas | 98db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |



















