Awei A799BL kaina
Awei A799BL kaina
Belaidės žaidimų ausinės Awei A799BL, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.9 € |
|
24.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Awei AWEI020BLKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.79 € |
|
25.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AWEI A799BL Bluetooth in-ear gaming headphones with microphone black/black |
|
24.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Belaidės žaidimų ausinės Awei A799BL, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.9 € |
|
24.47 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Ausinės Awei A799BL |
|
24.47 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
24.47 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Belaidės žaidimų ausinės Awei A799BL, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.9 € |
|
24.47 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Awei A799BL Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
24.81 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
24.81 €
13-14 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 13-14 d.d. |
Awei AWEI020BLKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 39.79 € |
|
25.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AWEI słuchawki gaming Bluetooth A799BLnauszne gamingowe z mikrofonem czarny/black |
|
31.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
31.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:56
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AWEI |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6954284068260 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | led apšvietimas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 40000hz |
| Svoris | 300g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Rodyti daugiau | |




















