Autone ATE-G1CH kaina
Autone ATE-G1CH kaina
Autone PRIEIGOS TAŠKAS 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/s |
|
87.89 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
87.89 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Autone ate-g1chKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 109.09 € |
|
87.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Autone ATE-G1CH tinklo įrenginį6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.68 eur/mėn |
|
88.10 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
88.10 €
12-13 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 12-13 d.d. |
Autone PRIEIGOS TAŠKAS 4G LTE +ROUTER ATE-G1CH 150Mb/s |
|
159.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
159.01 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AUTONE |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 5902887067259 |
| Tipas | kiti tinklo įrenginiai, wifi maršrutizatorius su sim kortele |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 150mbps |
| SIM kortelės lizdas | + |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | - |
| Siųstuvo galingumas | 5dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11b,802.11g,802.11n |
| Kodavimas | wpa, wpa2 |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2,4 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | 2 |
| Antenos tipas | nuimama |
| Antenos lizdas | 2x antenos jungtis |
| Aukštis | 131.99mm |
| Plotis | 132mm |
| Gylis | 50mm |
| Svoris | 160g |
| Funkcijos | modemo funkcija |
| Rodyti daugiau | |















