Anker Omni C20 kaina
Anker Omni C20 kaina
Dulkių siurblys - robotas Anker Eufy Omni C20, JuodasDaugiau |
|
400.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
400.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
401.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Dulkių siurblys-robotas eufy Robot Vacuum Omni C20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 512.0 € |
|
409.08 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Anker Eufy Omni C20, JuodasDaugiau |
|
400.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
400.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
401.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Anker Eufy Omni C20 dulkių siurblys10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 40.65 eur/mėn |
|
406.48 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dulkių siurblys-robotas eufy Robot Vacuum Omni C20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 512.0 € |
|
409.08 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Eufy Omni C20, pilkasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
445.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
445.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Eufy Omni C20, pilkasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
467.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
467.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
eufy C20 Omni – Drėgnas ir sausas valymas| galia iki 7000 Pa | „viskas viename“ .. |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
509.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
509.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Omni C20, šlapias ir sausas, 7000 Pa, pilkas |
|
515.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
eufy robotinis dulkių siurblys Omni C20 su šluojimo funkcija | T2280G12 | 019464..Daugiau |
|
519.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
519.62 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
519.62 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
523.15 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
523.15 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
526.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
526.01 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
527.46 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
530.01 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
534.36 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
534.36 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
544.26 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
560.59 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |..Daugiau |
|
561.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
561.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker eufy Robot Vacuum Omni C20 vacuuming robot with mopping function |
|
576.12 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni C20 | Wet&Dry |.. |
|
618.81 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ANKER EUFY |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 0194644209216 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 7000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 8.5cm |
| Plotis | 32.8cm |
| Gylis | 33.4cm |
| Svoris | 10.3kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.1l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -ml |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Kita informacija | all-in-one stotis su automatinio ištuštinimo, šluosčių plovimo ir džiovinimo funkcijomis; iki 7000 pa siurbimas (boostiq); programėlės valdymas ir patalpų žemėlapio sudarymas. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | Įkraunamas akumuliatorius |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 1.8cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 180min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


































