Anker Eufy Omni S1 kaina
Anker Eufy Omni S1 kaina
Anker Eufy T2071G11Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1180.0 € |
|
598.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Eufy Omni S1, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
574.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner Omni S1 | Anker Eufy | T2071G11 | 194644298357 |
|
574.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner Omni S1 | Anker Eufy | T2071G11 | 194644298357 |
|
597.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Anker Eufy T2071G11Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1180.0 € |
|
598.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dulkių siurblys Anker Eufy Omni S1, Pilkos spalvos |
|
599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
599.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Eufy Omni S1, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Eufy Omni S1, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 839 € |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Dulkių siurblys robotas Anker Eufy Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station.. |
|
782.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Anker Eufy Omni S1 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 136.91 eur/mėn |
|
821.43 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
821.43 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Eufy Omni S1, pilkasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
867.58 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
867.58 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Eufy Omni S1, pilkasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
910.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
910.96 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1020.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1020.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1035.62 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1035.62 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1041.91 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1043.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1043.71 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1050.88 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1050.89 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1052.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1052.45 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1069.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1069.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1071.29 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1089.61 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Išmanusis robotas dulkių siurblys su viskas viename stotimi ir drėgno valymo fun.. |
|
1089.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1122.30 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1123.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1123.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Anker Eufy | Robot Vacuum Cleaner with All-in-One Station | Omni S1 | Wet&Dry | .. |
|
1231.59 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 10:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Anker |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 194644298357 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | - |
| Įsiurbimo galia | 8000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.65cm |
| Plotis | 32.5cm |
| Gylis | 34.7cm |
| Svoris | -kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 2.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 63db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | rankinis išvalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | -cm |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 215min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |






































